FANDOM


Król Raynor I Królowa Mayla
[[Datei:|px]]
'
Eigenschaften
Titel Król i Królowa Centopii
Geschlecht Brak
Rasse Elf
Fraktion Kobieta i mężczyzna
Gesundheit brak
Level Skrzydła
Status Pani i Pan
Umgebung brak

Para królewska panująca nad Centopią Rodzice Księcia Mo są dorosłymi i wysokimi elfami mama Mo i Yuko Królowa Mayla i jej mąż różnią się tym że Król to Mężczyzna a królowa Kobieta mieszkają w Centopii jest też piękną i elegancko ubraną Panną Bardzo Kocha swojego konkubenta Króla Raynora i Synka księcia Mo bardzo dobrze lata i posługuje się wodnym błyskiem jej 13 letni synek książe Mo urodził się 27 kwietnia 2000 roku w 2 odcinku poznała Mię zna też dzielną dziewczynę o imieniu Yuko Oboje mieszkają z księciem w Pałacu elfów kiedy Mo miał 6 lat a ona 28 lat kąpała się z nim i Yuko w Rzece Rialto Często uczy go etykiety dlatego Mo jest tak bardzo rozpieszony zawsze stara się bronić Mo i Mię przed Królem Raynorem podróżują jednak balonem i pieszo

Störung durch Adblocker erkannt!


Wikia ist eine gebührenfreie Seite, die sich durch Werbung finanziert. Benutzer, die Adblocker einsetzen, haben eine modifizierte Ansicht der Seite.

Wikia ist nicht verfügbar, wenn du weitere Modifikationen in dem Adblocker-Programm gemacht hast. Wenn du sie entfernst, dann wird die Seite ohne Probleme geladen.

Auch bei FANDOM

Zufälliges Wiki